Metoda Scenariuszaᵀᴹ 

GOTOWY SCHEMAT USTAWIANIA REKLAM NA FACEBOOKU DLA FIRM USŁUGOWYCH

który generuje zapytania o usługę w komentarzach pod reklamami i pozyskuje klientów

Działa już na bardzo małych budżetach reklamowych

Czy podczas przeglądania Facebooka, zastanawiasz się czasem, skąd inne firmy usługowe mają tyle komentarzy i zapytań ofertowych pod reklamami?

Jeśli tak, to pozwól, że coś Ci pokażę.

Poniżej znajdziesz wyniki właścicieli firm usługowych, którzy uruchomili samodzielnie kampanie reklamowe na Facebooku zgodnie z moją autorską Metodą Scenariuszaᵀᴹ dla usług:

Podsumowanie:
Podsumowanie:
Podsumowanie:

Co to jest Metoda Scenariuszaᵀᴹ dla usług?

Metoda Scenariuszaᵀᴹ dla usług to mój autorski schemat ustawiania reklam na Facebooku dla firm usługowych.

Przez ponad 5 lat zajmuję się robieniem reklam na Facebooku.

Przetestowałem w tym czasie mnóstwo strategii reklamowych i wiem, co naprawdę działa.

Prowadziłem reklamy na Facebooku m.in. dla takich marek, jak: Miasto Żory, Galeria Wiślanka, Drogerie Polskie, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE), restauracja Pianka Cafe, restauracja Darmozjad, DOEKO GROUP, Invest Solar, ośrodek sportowy Marina Surf, Odtrucia24.pl, kancelaria Lexus Consulting i wiele innych.

Przeprowadzałem testy w wielu branżach usługowych.

Dzięki temu wypracowałem uniwersalną strategię reklamową na Facebooku dla firm usługowych, która generuje zapytania o usługę w komentarzach pod reklamami i pozyskuje klientów.

Teraz możesz mój autorski schemat wdrożyć sam na swoim koncie reklamowym.

Będziesz mógł korzystać z tej samej strategii, z której ja korzystam.

Jednocześnie zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy na kosztach comiesięcznej obsługi agencji marketingowej lub freelancera.

Co istotne – z wdrożeniem Metody Scenariuszaᵀᴹ dla usług poradzą sobie osoby nawet bardzo początkujące, bo w poradniku wideo pokazuję wszystko od A do Z – od momentu utworzenia kampanii do momentu jej uruchomienia.

Pokażę Ci tę strategię.

Decydując się na Metodę Scenariuszaᵀᴹ dla usług otrzymasz ode mnie poradnik wideo + audio.

Będziesz widział mój ekran i będziesz słyszał mój głos.

Pokazuję w nim krok po kroku i tłumaczę, jak tworzę łącznie 2 kampanie reklamowe na Facebooku według mojej autorskiej strategii: „comment scale effect”.

Uruchomienie tych 2 kampanii według struktury i ustawień pokazanych w poradniku wideo jest kluczowe, żeby relatywnie szybko zacząć generować komentarze i zapytania o usługę od potencjalnych klientów pod reklamami.

Co istotne, Metoda Scenariuszaᵀᴹ dla usług sprawdza się już przy bardzo małych budżetach reklamowych – działa już nawet przy wydatkach na poziomie 100 zł na reklamę.

Niezależnie więc, czy przeznaczysz na budżet reklamowy mało czy dużo pieniędzy, możesz wdrożyć samodzielnie na swoim koncie reklamowym Metodę Scenariuszaᵀᴹ dla usług.

Metoda ta będzie generować komentarze i zapytania o usługę pod Twoimi reklamami w relatywnie krótkim czasie.

Nie musisz główkować. Nie musisz wymyślać koła od początku. Możesz dosłownie “skopiować”, co już działa.

Metoda Scenariuszaᵀᴹ dla usług wielokrotnie ratowała tzw. przypadki beznadziejne, gdzie firmy usługowe – pomimo dużych wydatków reklamowych – nie miały żadnego zainteresowania usługą.

Jeśli podczas tworzenia kampanii napotkasz jakiś problem, to możesz się ze mną skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Pomogę Ci bez dodatkowych opłat w ramach tzw. Gwarancji Pomocy.

Dla kogo jest

ta metoda?

Opinie moich klientów

„Z Panem Kamilem Sławińskim, który zajmuje się prowadzeniem naszej strony na Facebooku oraz kampanii reklamowych Facebook Ads, współpracujemy od ponad roku. Cenimy zaangażowanie, dobry kontakt i szybką reakcję. Zawsze możemy liczyć na dodatkowe wsparcie i doradztwo marketingowe, również wykraczające poza prowadzone przez niego działania.”

Marta Szwajcowska, dyrektor galerii handlowej Galeria Wiślanka

„W toku dotychczasowej współpracy Pan Kamil Sławiński dał się poznać jako solidny i profesjonalny partner oraz doskonały fachowiec w zakresie Social media marketingu, podchodzący do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Pan Kamil w podejmowanych działaniach wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem oraz umiejętnością dopasowania rozwiązań do oczekiwań klienta, świadcząc usługi wysokiej jakości. Potwierdzeniem naszego zadowolenia ze świadczonych przez Pana Kamila Sławińskiego usług jest przedłużenie współpracy na 2020 rok.”

Adrian Lubszczyk, Naczelnik Biura Promocji, Kultury i Sportu, Urząd Miasta Żory

„Doświadczenie, profesjonalizm, zrozumienie dla wymagań projektu, a także dobra komunikacja sprawiły, że współpraca przebiegła w sposób prawidłowy. Rzetelność Pana Kamila Sławińskiego w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku jest na bardzo wysokim poziomie.”

Andrzej Zabiegliński, wiceprezes zarządu Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE)

„Potwierdzamy profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość świadczonych usług. Pan Kamil Sławiński jest specjalistą w swojej dziedzinie. Z przyjemnością rekomendujemy Pana Kamila Sławińskiego jako rzetelnego i kompetentnego specjalistę ds. Facebooka. ”

Jakub Maceja, wiceprezes zarządu DOEKO GROUP Sp. z o.o.

„Zaangażowanie, dobry kontakt, szybka reakcja i efekty w postaci nowych klientów. Zawsze możemy liczyć na dodatkowe wsparcie Pana Kamila Sławińskiego w zakresie kampanii usługowych na Facebooku. Serdecznie polecam!”

Bartosz Aleksander, prezes zarządu Odtrucia24.pl

Gwarancja pomocy

Jeśli na jakimkolwiek etapie wdrażania Metody Scenariuszaᵀᴹ dla usług napotkasz problemy, to w dowolnej chwili możesz się ze mną skontaktować telefonicznie (690 968 088) lub mailowo (kontakt@kamilslawinski.com).

W przypadku wiadomości e-mail odpowiadam maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania maila od klienta (w większości przypadków zdecydowanie szybciej).

Udzielę Ci wówczas pomocy bez żadnych dodatkowych opłat, ponieważ obejmuje Cię tzw. Gwarancja Pomocy.

Nie musisz się więc martwić o to, że coś pójdzie nie tak podczas samodzielnego ustawiania kampanii zgodnie z poradnikiem wideo.

Kim jestem?

Nazywam się Kamil Sławiński, jestem freelancerem i od 2018 roku profesjonalnie zajmuję się robieniem reklam na Facebooku i jestem specjalistą w tym zakresie.

Prowadziłem reklamy na Facebooku m.in. dla takich marek, jak: Miasto Żory, Galeria Wiślanka, Drogerie Polskie, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE), restauracja Pianka Cafe, restauracja Darmozjad, DOEKO GROUP, Invest Solar, ośrodek sportowy Marina Surf, Odtrucia24.pl, kancelaria Lexus Consulting i wiele, wiele innych.

Moje ponad 5-letnie doświadczenie pozwoliło mi wypracować niesamowicie skuteczny schemat ustawiania reklam na Facebooku dla firm usługowych, który działa i przynosi zyski ich właścicielom w relatywnie krótkim czasie.

Podsumowując

REGULAMIN SKLEPU | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT

Wystawiam faktury VAT.

WAYSTAR Kamil Sławiński, NIP: 6511727806, ul. Bratysławska 24, 44-240 Żory.

Nr telefonu: 690 968 088 – w razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.

Copyright 2023 All Rights Reserved – WAYSTAR Kamil Sławiński.