Metoda Scenariuszaᵀᴹ 

GOTOWY SCHEMAT USTAWIANIA REKLAM NA FACEBOOKU DLA E-COMMERCE

który przynosi zyski właścicielom sklepów internetowych

Działa na małych, średnich i dużych budżetach reklamowych

Zanim przejdziesz dalej, coś Ci pokażę.

Poniżej znajdziesz wyniki właścicieli sklepów internetowych, którzy uruchomili samodzielnie kampanie reklamowe na Facebooku zgodnie z moją autorską Metodą Scenariuszaᵀᴹ:

Podsumowanie:
Podsumowanie:
Podsumowanie:
Podsumowanie:
Podsumowanie:

Ta strategia sprawdzi się w sklepach, które działają m.in. w tych branżach:

Co to jest Metoda Scenariuszaᵀᴹ?

Metoda Scenariuszaᵀᴹ to mój autorski schemat ustawiania reklam na Facebooku dla sklepów internetowych.

Przez ponad 5 lat robię reklamy Facebook Ads wyłącznie dla branży e-commerce.

Przetestowałem w tym czasie mnóstwo strategii reklamowych i wiem, co naprawdę działa.

Prowadziłem reklamy na Facebooku m.in. dla takich znanych sklepów internetowych, jak: Organique.pl, ultraMaszyna.com, iCentrumSklep.pl, Elfi.pl, DobreNarty.pl, Recepty24.com, Bovem.com.pl.

Przeprowadzałem testy w wielu branżach.

Dzięki temu wypracowałem uniwersalną strategię reklamową na Facebooku dla sklepów internetowych, która działa i przynosi zyski.

Teraz możesz mój autorski schemat wdrożyć sam w swoim sklepie internetowym.

Będziesz mógł korzystać z tej samej strategii, z której ja korzystam.

Jednocześnie zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy na kosztach comiesięcznej obsługi agencji marketingowej lub freelancera.

Co istotne – z wdrożeniem Metody Scenariuszaᵀᴹ poradzą sobie osoby nawet bardzo początkujące, bo w poradniku wideo pokazuję wszystko od A do Z – od momentu utworzenia kampanii do momentu jej uruchomienia.

schemat1b

Pokażę Ci tę strategię.

Decydując się na Metodę Scenariuszaᵀᴹ otrzymasz ode mnie poradnik wideo + audio.

Będziesz widział mój ekran i będziesz słyszał mój głos.

Pokazuję w nim krok po kroku i tłumaczę, jak tworzę łącznie 4 kampanie reklamowe na Facebooku według mojej autorskiej strategii 3-stopniowej optymalizacji.

Uruchomienie tych 4 kampanii według struktury i ustawień pokazanych w poradniku wideo jest kluczowe, żeby relatywnie szybko zacząć generować zakupy w sklepie internetowym i osiągać zyski.

To, co wyróżnia strategię 3-stopniowej optymalizacji, to to, że szybko znajduję osoby, które kupią produkt w Twoim sklepie internetowym.

Dzięki niej wyszkolisz swój piksel Facebooka (Facebook Pixel). Nauczysz go, komu wyświetlać reklamy i kto kupuje. 

Metoda Scenariuszaᵀᴹ sprawdza się zarówno przy małych (1000 zł miesięcznie), średnich, jak i przy dużych budżetach reklamowych (powyżej 40 000 zł miesięcznie).

Niezależnie więc, czy przeznaczysz na budżet reklamowy mało czy dużo pieniędzy, możesz wdrożyć samodzielnie na swoim koncie reklamowym Metodę Scenariuszaᵀᴹ.

Metoda ta będzie generowała zyski w Twoim sklepie internetowym w relatywnie krótkim czasie.

Nie musisz główkować. Nie musisz wymyślać koła od początku. Możesz dosłownie “skopiować”, co już działa.

Metoda Scenariuszaᵀᴹ  Wielokrotnie ratowała tzw. przypadki beznadziejne, gdzie na koncie reklamowym – pomimo dużych wydatków reklamowych – nie było żadnych zakupów.

Metoda świetnie działa również w przypadku dropshippingu – gdy chcesz szybko sprawdzić, czy produkt ma potencjał, jeśli chodzi o sprzedaż z wykorzystaniem reklam na Facebooku.

Jeśli podczas tworzenia kampanii napotkasz jakiś problem, to możesz się ze mną skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Pomogę Ci bez dodatkowych opłat w ramach tzw. Gwarancji Pomocy.

Dla kogo jest

ta metoda?

Właściciele sklepów internetowych są zachwyceni Metodą Scenariuszaᵀᴹ

„Kamil Sławiński to świetny specjalista od reklam na Facebooku dla sklepów internetowych. Metoda scenariusza Facebook Ads dla e-commerce okazała się dla nas strzałem w dziesiątkę i przyciąga klientów jak prawdziwy magnes do mojego sklepu internetowego. Serdecznie polecam!”

Robert Kania, właściciel sklepu internetowego z dronami FlyStore.pl

„Metoda scenariusza zdecydowanie poprawiła nasze wyniki reklamowe i pomogła zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym Piko-Sport.pl za pomocą reklam na Facebooku. Z wykorzystaniem metody scenariusza sprzedajemy nakolanniki siatkarskie i sprzedaż po prostu wystrzeliła. Dziękuję Panu Kamilowi Sławińskiemu za pomoc i rewelacyjny kontakt.”

Piotr Białek, właściciel sklepu internetowego z asortymentem sportowym Piko-Sport.pl

„Po bardzo nieudanej współpracy z agencją marketingową zdecydowałem sam zająć się reklamami na Facebooku dla mojego sklepu internetowego. Postanowiłem kupić gotowy schemat ustawiania reklam od Kamila Sławińskiego. Poradnik wideo poprowadził mnie za rękę i bez problemu poradziłem sobie z wdrożeniem kampanii reklamowych.

To, co mnie najbardziej zaskoczyło, to to, że zakupy w sklepie zaczęły pojawiać się już w dniu uruchomienia kampanii reklamowych. Bardzo polecam.”

Marcin Sobaszek, właściciel sklepu internetowego z okularami Prooksy.pl

„Polecam wszystkim właścicielom sklepów internetowych gotowy schemat ustawiania reklam od Pana Kamila Sławińskiego. Na co dzień sprzedaję materace do łóżek i zależało mi na tym, żeby uruchomić dla mojego sklepu reklamy na Facebooku. Metoda scenariusza od samego początku działała w naszym sklepie bardzo skutecznie i generowała zakupy. Korzystamy z niej do dziś.”

Mateusz Nowaczyk, właściciel sklepu internetowego z materacami do łóżek RajskiSen.pl

„Wystartowałam z nowym kontem reklamowym dla mojego nowego projektu dietetycznego i strategia trójstopniowej optymalizacji w ciągu zaledwie kilku dni wygenerowała tam pierwsze zakupy. Aktualnie moje ebooki bardzo dobrze się sprzedają. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam!”

Dietetyk Iwona Pawłowska, właścicielka sklepu internetowego DietyIwony.pl

Gwarancja pomocy

Jeśli na jakimkolwiek etapie wdrażania Metody Scenariuszaᵀᴹ – Gotowego schematu ustawiania reklam Facebook Ads dla e-commerce napotkasz problemy, to w dowolnej chwili możesz się ze mną skontaktować telefonicznie lub mailowo.

W przypadku wiadomości e-mail odpowiadam maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania maila od klienta (w większości przypadków zdecydowanie szybciej).

Udzielę Ci wówczas pomocy bez żadnych dodatkowych opłat, ponieważ obejmuje Cię tzw. Gwarancja Pomocy.

Nie musisz się więc martwić o to, że coś pójdzie nie tak podczas samodzielnego ustawiania kampanii zgodnie z poradnikiem wideo.

Właścicielka sklepu Patrycja.pl

Kim jestem?

Nazywam się Kamil Sławiński, jestem freelancerem i od 2018 roku profesjonalnie robię reklamy na Facebooku wyłącznie dla sklepów internetowych i jestem specjalistą w tym zakresie.

Prowadziłem reklamy na Facebooku m.in. dla takich znanych sklepów internetowych, jak: Organique.pl, ultraMaszyna.com, iCentrumSklep.pl, Elfi.pl, DobreNarty.pl, Recepty24.com, Bovem.com.pl i wiele, wiele innych.

Moje ponad 5-letnie doświadczenie pozwoliło mi wypracować niesamowicie skuteczny schemat ustawiania reklam na Facebooku dla sklepów internetowych, który działa i przynosi zyski właścicielom sklepów internetowych w relatywnie krótkim czasie.

Podsumowując

REGULAMIN SKLEPU | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT

Wystawiam faktury VAT.

WAYSTAR Kamil Sławiński, NIP: 6511727806, ul. Bratysławska 24, 44-240 Żory.

Nr telefonu: 690 968 088 – w razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.

Copyright 2023 All Rights Reserved – WAYSTAR Kamil Sławiński.