Naucz się zarabiać w internecie na robieniu reklam na Facebooku

od ZERA do 15 000 zł miesięcznie

Promocja trwa jeszcze przez:

 • 00dni
 • 00godz.
 • 00min.
 • 00sek.

Dołącz w cenie 2 000 zł

DLACZEGO WARTO?

Bardzo wysokie zarobki

Wynagrodzenie za robienie reklam na Facebooku dla jednego klienta może wynosić co najmniej 1300 zł netto miesięcznie.

Mając na względzie powyższe, już przy pozyskaniu pierwszych 5 klientów można dojść do zarobków na poziomie 6500 zł netto miesięcznie.

Nawiązując współpracę z 15-stoma klientami, nasze zarobki mogą osiągnąć kwotę 19 500 zł netto miesięcznie lub więcej.

Pieniądze za ten kurs zwrócą Ci się już po pozyskaniu pierwszego klienta.

Poznaj historię studenta - Jakuba Sobolaka 👇

Jakub postanowił dołączyć do kursu, ponieważ miał już dość swojej obecnej pracy na etacie i chciał zająć się czymś, co da mu duże możliwości rozwoju oraz pozwoli mu zarobić bardzo dobre pieniądze.

W ciągu miesiąca od ukończenia kursu pozyskał trzech pierwszych klientów do współpracy, a po 2,5 miesiąca od ukończenia kursu robił reklamy na Facebooku już dla 12 klientów.

Obecnie – mimo ciągłej pracy na etacie – zarabia już 7,5 tysiąca złotych miesięcznie z tworzenia reklam i regularnie pozyskuje nowych klientów. Niedługo zamierza zupełnie zrezygnować z etatu i poświęcić się w 100% robieniu reklam na Facebooku dla swoich własnych klientów. Jak sam stwierdził na wideorecenzji poniżej – ten kurs odmienił jego życie.

Efekty Jakuba po miesiącu od ukończenia kursu
Efekty Jakuba po 2,5 miesiąca od ukończenia kursu

Poznaj historię studentki - Oli Dziekan 👇

Ola pracowała na etacie jako kasjerka w sklepie spożywczym, a w międzyczasie szukała drugiego źródła dochodu, które pozwoli jej zarobić więcej pieniędzy i jednocześnie da perspektywę zrezygnowania z pracy na etacie, w której czuła się nieszczęśliwa.
W ciągu półtora miesiąca od ukończenia kursu udało jej się pozyskać do współpracy aż 2 (dwóch) klientów, o czym wspomina w pierwszej wideorecenzji poniżej.
Obecnie Ola nie pracuje już na etacie. Jest w końcu szczęśliwa i ma więcej czasu dla siebie. Po 4 (czterech) miesiącach od ukończenia kursu ma już 8 (ośmiu) stałych klientów, dla których robi reklamy na Facebooku i zarabia dzięki nim ponad 6 000 zł netto miesięcznie. Teraz w 100% skupia się na pozyskiwaniu kolejnych klientów do współpracy.
Efekty Oli po półtora miesiąca od ukończenia kursu
Efekty Oli po 4 miesiącach od ukończenia kursu

Facebook to obowiązkowe miejsce do reklamy dla firm

Zgodnie z raportem fundacji Digital Poland, z portalu społecznościowego Facebook w 2022 roku korzystało ponad 17 milionów Polaków.

Nie będąc na Facebooku firmy pozbawiają się możliwości dotarcia do olbrzymiej bazy potencjalnych klientów, dlatego prędzej czy później chcą się tam reklamować.

Wtedy potrzebują osoby, która poprowadzi dla nich skuteczne kampanie reklamowe. Zapotrzebowanie na osoby z takimi umiejętnościami jest bardzo duże, dlatego bez problemu pozyskasz własnych klientów.

TWÓJ INSTRUKTOR

Kamil Sławiński

Pomagam osobom przebranżowić się, nauczyć się robienia profesjonalnych i skutecznych reklam na Facebooku, a także pomagam zdobyć pierwszych klientów do współpracy.

Sam na co dzień zajmuję się robieniem reklam na Facebooku dla małych, średnich i dużych firm i mam już w tym zakresie ponad 5-letnie doświadczenie.

Współpracowałem z takimi firmami, jak: Organique.pl, ultraMaszyna.com, iCentrumsklep.pl, FlyStore.pl, Recepty24.com, BabyStuff.pl, Szkoły Partnerskie Viessmann, miasto Żory, Galeria Wiślanka, Drogerie Polskie i wiele, wiele innych.

W tym roku byłem prelegentem-wykładowcą na konferencji DropCamp 2023 we Wrocławiu.

OPINIE WIDEO STUDENTÓW 🎬

Opinia studenta - Przemka Okonia
Opinia studenta - Patryka Kożucha
Opinia studenta - Macieja Piątka-Czarneckiego
Opinia studenta - Maksymiliana Tewsa
Opinia studenta - Marcina Sobaszka

CO MÓWIĄ O MNIE MOI STUDENCI

DOSKONAŁA
37 opinii na
Filip Kurowski
Filip Kurowski
2024-01-17
poleca
Kurs Kamila Sławińskiego 'Zostań Specjalistą FB Ads' to prawdziwy klucz do skutecznego wykorzystania potencjału reklamowego na Facebooku. Kamil nie tylko dzieli się swoim bogatym doświadczeniem, ale również zapewnia praktyczne narzędzia i strategie, które można natychmiast wdrożyć. Jego przystępne wyjaśnienia, liczne case studies oraz aktualne trendy w marketingu online sprawiają, że nauka staje się nie tylko efektywna, ale również przyjemna. Polecam ten kurs każdemu, kto pragnie osiągnąć sukces w reklamie na Facebooku i zdobyć solidne umiejętności specjalisty FB Ads.
Andrzej Kretek
Andrzej Kretek
2023-12-19
poleca
Kurs prowadzony przez Kamila Sławińskiego to niezwykłe doświadczenie edukacyjne. Jego głęboka wiedza, klarowne przekazywanie informacji oraz zaangażowanie w udzielanie wsparcia uczestnikom sprawiają, że nauka staje się zarówno efektywna, jak i inspirująca. Gorąco polecam każdemu, kto poszukuje kursu z wysokim poziomem merytorycznym i zaangażowanym prowadzącym. :)
Oksana Litwiniuk
Oksana Litwiniuk
2023-12-05
poleca
Kurs Kamila dopracowany pod każdym względem👌 Olbrzymia ilość wiedzy w postaci bardzo szczegółowych kursów. Mogę polecić z czystym sumieniem każdemu, kto chce się nauczyć tworzenia reklam😀
Przemysław Okoń
Przemysław Okoń
2023-11-26
poleca
Kamil trafił mnie swoją reklamą, a że jestem w jego grupie docelowej, to już na dzień dobry świadczy to o jego skuteczności. Kurs Kamila jest napakowany po brzegi wiedzą o reklamach na Facebooku dla osób początkujących, a także zaawansowanych. Od zera do bohatera w teorii i praktyce. Ponadto za bardzo korzystną cenę dostajesz dostęp do aktywnej społeczności na Slacku, gdzie Kamil osobiście pomaga z każdym najmniejszym problemem. A żeby tego było mało, to każdy ma szansę dołączyć do regularnych konsultacji na żywo, gdzie Kamil pokazuje praktyczne przypadki, analizuje konta reklamowe kursantów i za każdym razem serwuje mięsiste kawałki wiedzy ponadto, co było w kursie. Dla mnie bomba. Polecam.
Łukasz Cudzich
Łukasz Cudzich
2023-11-10
poleca
Jeśli jesteś osobą początkującą w świecie reklamy na Facebooku, to kurs ten zapewni Ci kompleksowe nauczanie krok po kroku. Kamil doskonale tłumaczy zagadnienia, dzięki czemu nawet osoby bez wcześniejszego doświadczenia łatwo się w nim odnajdują.🔥
Dominika Uliasz
Dominika Uliasz
2023-11-10
poleca
Do niedawna w kwestii reklam Facebook Ads byłam totalnie zielona 🟢. Przystępując do kursu obawiałam się, czy sobie poradzę, czy się nie zniechęcę zbyt szybko. Kamil zapewnił mnie, że wszystko zostanie mi wytłumaczone krok po kroku i z każdym problemem mogę się zwrócić, by otrzymać pomoc. Tak tez się stało - stworzył niesamowitą grupę wsparcia osób, które dzielą się wiedzą i spostrzeżeniami, gdzie nikt nikogo nie hejtuje za zadawane pytania. Cały kurs przygotowany został w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały dla każdego, kto rozpoczyna przygodę z Facebook Ads. Regularne transmisje rozwiewają wszelkie wątpliwości. Polecam kurs Kamila z czystym sumieniem. 👍
Szymon Węglarz
Szymon Węglarz
2023-10-18
poleca
Polecam kurs FB Ads od Kamila. Jeśli jesteś początkujący to nauczysz się wszystkiego krok po kroku. Dodatkowo sama aktywność prowadzącego wśród społeczności i cykliczne "lajwy" są zdecydowanie wartością dodaną.
Bartek Lindner
Bartek Lindner
2023-10-09
poleca
Gorąco polecam kurs Kamila, jest naprawdę bardzo dobrze zrobiony i nagrany. Będę go polecał dalej. Po przerobieniu już kilku innych i bardziej "znanych" szkoleń ten wygrywa konkurencję. POLECAM!
Anita Juwa
Anita Juwa
2023-10-07
poleca
Jeśli szukasz kursu, który dokładnie i krok po kroku pokaże Ci jak wygląda praca specjalisty fb ads od strony praktycznej to kurs Kamila Sławińskiego to zrobi. Dlaczego? Zdobyłam w nim szeroką wiedzę i umiejętności do skutecznego marketingu na tej platformie i pracy z klientem. Mamy tutaj porządne wsparcie merytoryczne, w dodatku możesz przetestować zdobytą wiedzę w dobrze przygotowanej pracy praktycznej, która jest z tobą później sprawdzana. Dziękuję za wartościowe materiały i skuteczne wskazówki, które otrzymałam.😁
Klaudia Kowalczuk
Klaudia Kowalczuk
2023-10-04
poleca
Kurs godny polecenia to mało powiedziane. Znajduje się tu wszystko co potrzeba aby uruchamiać skutecznie kampanie. Można powiedzieć, że jak się wie czego szukać to znajdzie się to w każdym kursie. Otóż nie, w tym kursie nie musimy wiedzieć czego szukać bo mamy podane to "na tacy". Każdy element dokładnie przemyślany i poruszony. Nie znajdziesz na kursie zamazywanych statystyk, ukrywanych kampanii, które nie wyszły czy uciekania od aspektów, które nie są wygodne dla prowadzących inne kursy. Niesamowicie ważnym elementem jest prowadzona przez Kamila społeczność w ramach, której nie tylko można poszerzać swoją wiedzę ale także na bieżąco rozwiązywać problemy z pomocą Kamila, który cały czas aktywnie uczestniczy w społeczności. Wiele kursów miałam okazję oglądnąć ale ten sprostał naprawdę moim oczekiwaniom. Jeżeli ktoś ma chęć bardzo dużo nauczyć się odnośnie facebooka to nie powinien zbyt długo się zastanawiać nad zakupem kursu.

Dołącz do kursu

 • 00dni
 • 00godz.
 • 00min.
 • 00sek.

10 rat 0% 200 zł / m-c

3 999 zł

2 000 zł

JAK WYGLĄDA KURS?

Intensywny kurs ze wsparciem doświadczonego specjalisty Facebook Ads

Każdy moduł kursu to lekcje wideo oraz notatki i pliki do pobrania. Cały kurs kończy się pracą praktyczną – to właśnie dzięki niej zdobędziesz niezbędne umiejętności praktyczne. Będzie to swoistego rodzaju przygotowanie do prawdziwej pracy z klientem.

Osobiście sprawdzam wszystkie prace praktyczne i w razie czego udzielam wskazówek oraz pomocy.

Po prawidłowym wykonaniu pracy praktycznej otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Podczas całego kursu możesz liczyć na wsparcie autora kursu – odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania oraz cotygodniowe spotkania NA ŻYWO na YouTube.

Będziemy pracowali w grupie

Od razu po zapisaniu się na kurs otrzymasz dostęp do zamkniętej społeczności na Slacku dla studentów kursu. Jest to element nie do przecenienia.

To właśnie w tej społeczności będziesz mógł/mogła zadawać pytania na wszelkie tematy związane z robieniem reklam na Facebooku oraz pozyskiwaniem klientów i uzyskasz niezbędne wsparcie. Będziesz mógł/mogła poznać problemy innych studentów i uczyć się również na ich błędach.

TAK WYGLĄDA NASZA SPOŁECZNOŚĆ 😍

PRZYKŁADOWE LEKCJE Z KURSU 👇

Tworzenie reklamy w formacie kolekcji
Jak rozliczać się z klientami

DOKŁADNA AGENDA

MODUŁ 1

MODUŁ 2

MODUŁ 3

MODUŁ 4

MODUŁ 5

MODUŁ 6

MODUŁ 7

MODUŁ 8

MODUŁ 9

MODUŁ 10

MODUŁ 11

PRACA PRAKTYCZNA 💪

Dołącz do kursu

 • 00dni
 • 00godz.
 • 00min.
 • 00sek.

10 rat 0% 200 zł / m-c

3 999 zł

2 000 zł

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy po kursie otrzymam certyfikat?
Oczywiście! Po przerobieniu wszystkich lekcji i prawidłowym wykonaniu pracy praktycznej, która przygotuję Cię do prawdziwej pracy z klientem, otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.
Co, jeśli nie będę zadowolony z kursu?
Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, otrzymasz zwrot pieniędzy. Masz na to 14 dni od daty zakupu pod warunkiem, że nie przerobisz więcej niż 50% kursu.
Czy mogę rozłożyć płatność za kurs na raty?
Jak najbardziej! Możesz rozłożyć płatność na 10 rat 0% po 200 zł miesięcznie.
Co zrobić, żeby wynieść jak najwięcej z kursu?
Przerabiaj wszystkie materiały po kolei i wykonaj na koniec pracę praktyczną – to bardzo ważne. Udzielaj się na naszej społeczności na Slacku i zadawaj pytania, jeśli czegoś nie rozumiesz. Osobiście codziennie przeglądam wszystkie pytania studentów i na nie odpowiadam. Bierz udział w cotygodniowych LIVE, bo tam na żywo (będziesz mnie widział/a i słyszał/a) dzielę się dodatkową wiedzą i odpowiadam na wszystkie pytania do momentu ich wyczerpania.
Jak wygląda nauka w kursie?
Materiały podzielone są na kilkanaście modułów (11 modułów naukowych + praca praktyczna do wykonania). Są to lekcje wideo z notatkami oraz plikami do pobrania. Podczas programu stworzysz kampanie reklamowe samodzielnie i będziesz korzystać z narzędzi używanych przez specjalistów od robienia reklam na Facebooku.
Czy mogę dołączyć w dowolnym momencie?
Tak, możesz dołączyć w dowolnym momencie i rozpocząć pracę.
Czy poradzę sobie, jeśli nie mam żadnego doświadczenia z reklamami na Facebooku?
Ten kurs stworzony jest z myślą właśnie o takich osobach jak Ty, które startują od zera. Żadna wiedza nie jest wymagana. Jeśli będziesz pilnie pracować, wykonasz pracę praktyczną, będziesz uczestniczyć w spotkaniach LIVE i udzielać się w naszej społeczności na Slacku, powinieneś/powinnaś dać radę. Pamiętaj, że będziemy uczyć się w grupie – będziesz mieć możliwość zadawania pytań, a ja osobiście będę sprawdzał wszystkie prace praktyczne i pomagał na każdym kroku.
Kiedy otrzymam dostęp do kursu?
Zaraz po dokonaniu wpłaty otrzymasz dostęp do platformy z lekcjami wideo oraz notatkami i plikami do pobrania. Od razu po zapisie otrzymasz również dostęp do naszej społeczności na Slacku. Dostęp do logowania na platformie otrzymasz w mailu, który podasz podczas składania zamówienia.
Czy dostanę fakturę VAT?
Oczywiście! Możesz kupić kurs na fakturę VAT i wrzucić w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Faktura przyjdzie do Ciebie mailem.
W jakim sensie będę pracować w grupie?
No właśnie – to jest najlepsze! Dostaniesz dostęp do zamkniętej społeczności dla studentów na Slacku. W tej społeczności każdy może liczyć na pomoc. Osobiście odpowiadam tam na Wasze pytania, a w każdym tygodniu spotykam się z Wami na konsultacjach LIVE. Ponadto studenci na Slacku pomagają sobie nawzajem.
Czy potrzebuję pieniędzy na oprogramowanie lub sprzęt?
Nie. Wystarczy Ci zwykły komputer/laptop z dostępem do Internetu. Będziemy korzystali z bezpłatnych narzędzi, w tym z przeglądarki internetowej, która umożliwia dostanie się do panelu reklamowego Facebooka i tworzenie reklam.
Co, jeśli planuję urlop w trakcie kursu?
Cieszysz się swoim urlopem, a po powrocie pracujesz sobie dalej w dogodnym dla Ciebie tempie, a ja jestem cały czas dostępny dla Ciebie, gdybyś potrzebował/a pomocy. Dostęp do materiałów i wsparcia otrzymujesz NA ZAWSZE!
Czy dostanę dostęp do wszystkich materiałów od razu?
Po dołączeniu do kursu otrzymasz od razu dostęp do wszystkich materiałów.
Jaka jest różnica między tym kursem a innymi kursami np. na Udemy?
Używamy aktualnych i dobrych praktyk robienia reklam na Facebooku. W tym kursie nie tylko nabywasz wiedzę, ale również samodzielnie tworzysz reklamy podczas pracy praktycznej. Do tego otrzymujesz moje osobiste wsparcie i całej społeczności studentów (również na cotygodniowych LIVE’ach). Program jest w pełni ukierunkowany na pozyskanie własnych klientów – to jest ogromny wyróżnik, którego nie spotkasz w innych kursach.
Czy będą zadania praktyczne?
Tak! Po ukończeniu wszystkich lekcji czeka Cię do wykonania praca praktyczna, składająca się z wielu różnych zadań, która przygotuje Cię do prawdziwego robienia reklam dla klientów. Twoja praca praktyczna zostanie przeze mnie sprawdzona i otrzymasz wskazówki odnośnie rzeczy do poprawy, jeśli coś z nią będzie nie tak. Po tym, jak odeślesz mi do sprawdzenia pracę praktyczną, spotkamy się na konsultacji LIVE 1na1 na platformie Google Meet i podczas tej konsultacji powiem Ci, co należy poprawić, a także odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania.
Mam X lat. Czy nie jest dla mnie za późno, żeby się przebranżowić?
To, czy będziesz robił profesjonalne i skuteczne reklamy i czy uda Ci się pozyskać własnych klientów, nie zależy od Twojego wieku. Zależy od Twojej pracowitości, wytrwałości i dyscypliny. Każdy ma szansę!
Umiem co nieco, jeśli chodzi o robienie reklam na Facebooku i mam za sobą jakieś kursy. Czy w dalszym ciągu ten kurs jest dla mnie?
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeśli uczyłeś/aś się po trochu z różnych źródeł, Twoja wiedza wymaga uporządkowania i usystematyzowania. A ten kurs zdecydowanie w tym pomoże. W tym kursie znajdziesz materiały wysokiej jakości, przydatne narzędzia, masę dobrych praktyk i aktualnych technik robienia reklam. Ten kurs pod wieloma względami wyróżnia się spośród innych – w szczególności wyróżnia się tym, że oprócz robienia profesjonalnych i skutecznych reklam na Facebooku, rozwiniesz swoje umiejętności sprzedażowe, nauczysz się pozyskiwać klientów i zaczniesz na tym zarabiać.
Jak długo będę mieć dostęp do materiałów?
Dostęp do materiałów oraz mojego wsparcia otrzymujesz NA ZAWSZE! Otrzymujesz również dostęp do wszystkich aktualizacji kursu, a będzie on aktualizowany na bieżąco.
Czy mogę pobrać filmy i oglądać je bez dostępu do internetu?
Nie. Możesz pobrać notatki i inne materiały pomocnicze, ale wideo możesz oglądać wyłącznie na platformie online.
Czy ten kurs zagwarantuje mi pozyskanie klientów?
Z całą pewnością zmaksymalizuje szansę na ich zdobycie. To, czy się uda, zależy od bardzo wielu czynników, głównie od Twojej pracowitości, wytrwałości i dyscypliny. Zrobię wszystko, żeby Ci w tym pomóc! Zaczynając od sprawdzania Twoich umiejętności praktycznych za pomocą pracy praktycznej, a kończąc na pomocy w przygotowaniu strategii i taktyk pozyskiwania klientów oraz cotygodniowych konsultacjach LIVE.
Kim jest autor kursu?

Autorem jest Kamil Sławiński – Specjalista Facebook Ads z wieloletnim doświadczeniem. Więcej na temat mojej działalności, w tym listę niektórych klientów, z którymi współpracowałem, znajdziesz tutaj: https://kamilslawinski.com/

Ile mam czasu na ewentualny zwrot pieniędzy?
Masz na to 14 dni od daty zakupu pod warunkiem, że nie przerobisz więcej niż 50% kursu. Wystarczy, że wyślesz maila na kontakt@kamilslawinski.com
Co dalej po zakończeniu kursu?

Dalszy rozwój, nabieranie doświadczenia w robieniu reklam na Facebooku i pozyskiwaniu klientów 🙂 Najważniejsze: dalej będziesz mieć dostęp do materiałów i naszej społeczności na Slacku, gdzie będzie dostępna pomoc!

Co, jeśli mam więcej pytań?
Napisz do mnie koniecznie na: kontakt@kamilslawinski.com

Dołącz do kursu

 • 00dni
 • 00godz.
 • 00min.
 • 00sek.

10 rat 0% 200 zł / m-c

3 999 zł

2 000 zł

MOJE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE 👇