Reklama Facebook Ads dla sklepów internetowych | KamilSlawinski.com

Warto zlecić mi prowadzenie reklam Facebook Ads szczególnie, gdy:

 1. Nie masz czasu na robienie reklam we własnym zakresie.
 2. Nie chcesz ryzykować przepalenia budżetu reklamowego.
 3. Chcesz, żeby reklamami dla Twojego sklepu internetowego zajęła się osoba wyspecjalizowana w reklamach Facebook Ads dla branży e-commerce.

Dlaczego warto skorzystać z reklam Facebook Ads prowadząc sklep internetowy?

Etapy współpracy w zakresie
prowadzenia reklam Facebook Ads

Audyt konta reklamowego Facebook Ads (jeżeli już takie posiadasz), w tym sprawdzenie poprawności instalacji Piksela Facebooka

Jeśli posiadasz już konto reklamowe i w przeszłości były prowadzone na nim jakieś działania reklamowe, wykonuję analizę konta reklamowego. Jeżeli nie posiadasz konta reklamowego, to pomagam Ci w jego utworzeniu. Sprawdzam również poprawność instalacji piksela Facebooka (jeśli był zainstalowany). W sytuacji, gdy na stronie Twojego sklepu nie ma piksela Facebooka, pomagam Ci w jego zainstalowaniu.

Opracowuję strategię komunikacji reklamowej

W kontekście prowadzenia reklam na Facebooku ważne jest, żeby nie działać na oślep. Uruchomienie kampanii reklamowych Facebook Ads poprzedzam zaznajomieniem się z Twoją marką, a następnie przygotowaniem dostosowanej do Twojego sklepu internetowego strategii komunikacji reklamowej.

Przygotowuję grafiki i teksty reklamowe

Nie musisz martwić się kwestiami grafik do reklam oraz tekstów reklamowych, bowiem biorę te rzeczy na siebie. Na co dzień współpracuję z profesjonalnymi grafikami digitalowymi, którzy specjalizują się m.in. w grafikach do mediów społecznościowych, w związku z czym Twoje reklamy będą przygotowane w odpowiednich wymiarach oraz w sposób przykuwający uwagę odbiorców.

Prowadzę i optymalizuję reklamy Facebook Ads

To, co wyróżnia mnie na tle konkurencji, w szczególności agencji reklamowych, to fakt, iż codziennie doglądam, analizuję i optymalizuję reklamy swoich klientów. Dzięki temu nie przepalam ich budżetu reklamowego i pomagam im zarobić więcej pieniędzy.

Na bieżąco analizuję wyniki prowadzonych działań reklamowych

Nie musisz martwić się o to, że nie będziesz wiedział, co dzieje się z Twoimi reklamami. Raporty z aktualnymi wynikami reklamowymi będę wysyłał Ci co tydzień, a nie tylko na koniec miesiąca kalendarzowego. Dodatkowo, jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy raz w tygodniu, np. podczas rozmowy na platformie Google Meet lub Messenger, omawiać bieżące wyniki z udostępnionym ekranem.

Kim jestem? Więcej o mnie poniżej

ROAS dla klienta

900%

W ciągu 4 miesięcy

Mam na imię Kamil, jestem freelancerem i posiadam wieloletnie doświadczenie w reklamie i marketingu (z mojej wiedzy marketingowej na co dzień korzysta Miasto Żory oraz centrum rozrywkowo-handlowe – Galeria Wiślanka). Moimi mocnymi stronami są social media i e-commerce.

Świat e-commerce wciągnął mnie na tyle mocno, że w pewnym momencie postanowiłem wyspecjalizować się w reklamach Facebook Ads dla sklepów internetowych.
Od 2018 roku profesjonalnie robię reklamy na Facebooku tylko i wyłącznie dla małych, średnich i dużych klientów z branży e-commerce (serdecznie zapraszam do zapoznania się z opiniami niektórych moich klientów poniżej).
Cały czas intensywnie rozwijam się w e-commerce, żeby wspierać swoich klientów nie tylko w reklamach Facebook Ads, ale również w zakresie audytu użyteczności (UX) ich sklepów internetowych.
Oprócz tego prowadzę szkolenia z reklamy na Facebooku zarówno stacjonarnie, jak i online.

W jaki sposób nawiązać ze mną współpracę?

Cena za prowadzenie reklam Facebook Ads ustalana jest w sposób indywidualny po przeprowadzeniu rozmowy z klientem.
Skontaktuj się!

Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę, napisz do mnie maila na kontakt@kamilslawinski.com lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy poniżej.

Umów się na rozmowę

Rozmowa może przyjąć zarówno formę wideokonferencji, jak i postać mailową czy telefoniczną. Niezależnie od wybranej metody pozwoli ona na doprecyzowanie zakresu zlecenia.

Przygotowanie oferty

Po naszej rozmowie przygotuję dla Ciebie propozycję działań, które, moim zdaniem, należałoby podjąć w Twoim sklepie internetowym w kontekście prowadzenia reklam Facebook Ads

Przygotowanie harmonogramu

Jako klient musisz być o wszystkim poinformowany. Dlatego współpracę rozpoczynam od przygotowania harmonogramu, który dokładnie określi realizowane kroki i ich kolejność.

Ruszamy!

W dniu nawiązania współpracy lub maksymalnie w dniu następującym zaczynam pracę nad Twoimi kampaniami Facebook Ads, ale cały czas pozostajemy w kontakcie, by ustalać jej kierunek i dopasować się do Twojego biznesu.

Wypełnij krótki brief

Jaką usługę chcesz zamówić?


  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest WAYSTAR Kamil Sławiński z siedzibą w Żorach (44-240), ul. Bratysławska 24. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie.

  * pola obowiązkowe

  Skontaktuj się ze mną

  Napisz lub zadzwoń

  690 968 088

  Wystawiam faktury VAT

  WAYSTAR Kamil Sławiński
  NIP: 6511727806 REGON: 380798874
  ul. Bratysławska 24, 44-240 Żory